Aktualności
Śledź na bieżąco badania kliniczne prowadzone przez KO-MED. Regularnie dostarczamy świeżych informacji z zakresu projektów badawczych i naszych osiągnięć w dziedzinie medycyny.

Na zaproszenie Europejskiej Fundacji Aktywności Społecznej  i Polonii kanadyjskiej, Marek Konieczny – Prezes Zarządu KO-MED Centra Kliniczne gościł końcem listopada w Kanadzie, […]

Z racji swojej wiodącej pozycji na polskim rynku, KO-MED Centra Kliniczne na co dzień współpracuje z największymi amerykańskimi firmami z branży farmaceutycznej, biotechnologicznej oraz globalnej organizacji badań klinicznych. KO-MED Centra Kliniczne był więc naturalnym partnerem dla organizatorów Kongresu Polsko-Amerykańskiego w Lublinie, który odbył w dniach 11 do 14 października. Gospodarzami kongresu byli wojewoda lubelski dr hab. Przemysław Czarnek oraz rektor Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, ks. prof. Antoni Dębiński, których w organizacji wydarzenia wsparły władze stanu Wisconsin. Pierwszy dzień kongresu swoją obecnością uświetniła Ambasador USA w Polsce, Pani Georgette Mosbacher.

Prezes Zarządu KO-MED Centra Kliniczne – dr n. med. Marek Konieczny oraz Partner Zarządzający Factor Consulting i jednocześnie Doradcza Strategiczny Zarządu KO-MED Centra Kliniczne – Stanisław Pisarski, na zaproszenie wojewody lubelskiego Przemysława Czarnka zaprezentowali Ministrowi Zdrowia – Łukaszowi Szumowskiemu wizualizację jednego z najbardziej innowacyjnych ośrodków badań klinicznych w Polsce. Tematem spotkania w siedzibie wojewody była promocja strategicznych inicjatyw prozdrowotnych w województwie lubelskim.

Nasze Ośrodki uczestniczą obecnie w globalnych, naukowych badaniach klinicznych w zakresie profilaktyki grypy. Masz więcej niż 50 lat? Prowadzisz aktywny tryb życia i chcesz zmniejszyć ryzyko zachorowania na grypę? Chcesz chronić się przed następstwami grypy?

Z wielką radością przyjęliśmy informację o wyróżnieniu sieci ośrodków KO-MED Centra Kliniczne przez jedną z największych i najszybciej rozwijających się firm typu CRO na świecie – IQVIA [dawniej QUINTILES IMS]. Dzięki zawartemu porozumieniu znacznie zwiększy się wspólny potencjał do realizacji innowacyjnych badań klinicznych w szerszym zakresie wskazań dla naszych Pacjentów.

24.05.2015 kadra zarządzająca KO-MED Centra Kliniczne wzięła udział w konferencji z okazji Międzynarodowego Dnia Badań Klinicznych. Tematem tegorocznego wydarzenia były „Wspólne cele”.