81 888 63 33

Współpraca z jednym z największych szpitali publicznych w kraju - SPSK nr 4 w Lublinie

2018-02-02 16:29

KO-MED Centra Kliniczne rozpoczęło współpracę z Samodzielnym Publicznym Szpitalem Klinicznym nr 4, największym w Lublinie i jednym z 10 największych w szpitali w Polsce. W jego ramach zorganizowane zostanie Centrum Badań Klinicznych ściśle z nami współpracujące. 

„Jest to niewątpliwie kolejny duży krok w rozwoju naszej firmy oraz zwieńczenie wielu miesięcy ciężkiej pracy. Nie byłoby to możliwe bez zaangażowania całego zespołu KO-MED oraz naszego świadectwa jakości, rzetelności i profesjonalizmu” mówi na łamach jednego z miesięczników branży medycznej Prezes Zarządu, dr n. med. Marek Konieczny.

Zawarcie umowy z SPSK nr 4 jest kontynuacją realizowanej strategii współpracy z dużymi szpitalami publicznymi w Polsce. W jej ramach KO-MED będzie wspierał szpitale organizacyjnie, w zakresie poszerzania ich oferty o innowacyjne leki i terapie oraz pozyskiwania pozabudżetowych środków finansowych. Pierwsze oferty badań klinicznych już trafiły do badaczy, są aktualnie w fazie studium wykonalności. Planujemy, że pierwsi Pacjenci będą mogli skorzystać z możliwości udziału w innowacyjnych terapiach jeszcze w bieżącym roku. 

Chcemy dzielić się tym co mamy” mówi dr Konieczny. „Wypracowaliśmy bardzo skuteczny model organizacji i zarządzania badaniami klinicznymi, który jest zgodny z najwyższymi standardami światowymi. Poza tym KO-MED obecnie opiniuje blisko 25% wszystkich nowo rejestrowanych w kraju projektów badawczych.”

Szpitale zainteresowane współpracą z KO-MED mogę bezpośrednio kontaktować się z nami pod numerem tel. 537 355 100.

powrótProjekt i wykonanie strony www: DUONET