81 888 63 33

Zapraszamy do współpracy lekarzy specjalistów

KO-MED Centra Kliniczne jako jedna z wiodących sieci ośrodków badań klinicznych w Polsce działa zgodnie z najnowszymi światowymi trendami. Dzięki temu gwarantujemy lekarzom wspólpracującym nie tylko dobrą pracę, ale przede wszystkim możlwiość rozwoju naukowego i osobistego. 

Struktura ogranizacyjna KO-MED została tak poukładana, aby lekarze zajmowali się wyłącznie medyczną stroną prowadzenia badania klinicznego. Pozostałe zdania administracyjne wykonuje wykwalifikowany personel. Takie rozwiązania pozwalają na zaoszczędzenie czasu badacza, co w bezpośredni spobób wpływa na bardzo wysokie standardy prowadzenia badań klinicznych w KO-MED.

Wszystkich zainteresowanych lekarzy zapraszamy do współpracy z naszym Ośrodkiem Badań Klinicznych. Szczegółowych informacji o możliwych płaszczyznach współpracy udzielimy Państwu na bezpośrednim spotkaniu lub w czasie organizowanych spotkań grupowych.

Osoby zainteresowane współpracą, prosimy o bezpośredni kontakt z Kierownikiem Działu Rekrutacji Pacjenta  Panią Aleksandrą Neffe pod numerem tel. +48 533 330 823 lub adresem e-mail: aleksandra.neffe@komed-ck.plProjekt i wykonanie strony www: DUONET