81 888 63 33

Dla Sponsorów/CRO

Szanowni Państwo,

Nasze doświadczenie oparte jest na blisko 20-letniej praktyce w badaniach klinicznych naszych badaczy, a w szczególności dr n.med. Marka Koniecznego, specjalisty kardiologa, wielokrotnego koordynatora krajowego oraz lidera rekrutacji w wielu programach badawczych. Przeprowadziliśmy dotychczas kilkadziesiąt badań klinicznych od II do IV fazy w wielu dziedzinach medycyny.

W 2017 roku rozpoczęliśmy badania w I fazie u osób chorych. W drugiej połowie tego roku planujemy uruchomienie ośrodka I fazy dla osób zdrowych.

Dzisiaj KO-MED Centra Kliniczne to nowocześnie działająca i stale rozwijająca się organizacja, prowadząca badania kliniczne w 9 ośrodkach zlokalizowanych w 6 miastach (Puławy, Zamość, Lublin, Biała Podlaska, Nałęczów oraz Staszów p. Kielcami). W roku 2017 do naszej sieci dołączyły 3 ośrodki (Biała Podlaska, Nałęczów oraz drugi ośrodek w Lublinie).

Obecnie w naszych ośrodkach, zaangażowanych mamy już ponad 100 badaczy. Za obszar zarządzania, administracji oraz wsparcia medycznego odpowiada wyspecjalizowana struktura organizacyjna, w skład której wchodzą doświadczeni koordynatorzy, asystenci medyczni, administratorzy danych oraz pielęgniarki i laborantki.

Rekrutacją pacjentów zajmuje się wyspecjalizowany zespół wspierający lekarzy prowadzący działalność informacyjną w tym zakresie za pomocą tradycyjnych i nowoczesnych narzędzi.

Dzięki lokalizacji na terenie sprawnie działających szpitali (lub ich w pobliżu), nasze ośrodki dysponują dostępem do wysokiej jakości sprzętu diagnostycznego oraz laboratoryjnego. Posiadamy całodobowo monitorowane i dedykowane archiwa na dokumentację medyczną, zabezpieczenia przed nieuprawnionym dostępem oraz procedury i systemy chroniące przed utratą zgromadzonych danych. Jedną z naszych przewag, zapewniającą jakość, terminowość oraz efektywność prowadzonych badań klinicznych jest wdrożony system zarządzania oparty na standardowych procedurach operacyjnych (SOP) wsparty innowacyjnymi narzędziami IT.

Nasi badacze mają doświadczenie w prowadzeniu badań z zakresu:

 • KARDIOLOGII - choroba wieńcowa, zawał m. serca, nadciśnienie tętnicze, zaburzenia rytmu serca, niewydolność m. serca
 • ENDOKRYNOLOGII I DIABETOLOGII - cukrzyca t. 2 i t. 1, powikłania w cukrzycy – stopa cukrzycowa, polineuropatia cukrzycowa
 • CHORÓB METABOLICZNYCH - otyłość, zaburzenia lipidowe
 • NEUROLOGII - udar mózgu, polineuropatie, choroba Alzheimera, stwardnienie rozsiane, leczenie p/bólowe
 • REUMATOLOGII - RZS, choroba zwyrodnieniowa, dna moczanowa
 • PULMUNOLOGII - astma oskrzelowa, POCHP
 • GASTROLOGII - choroba Crohna, wrzodziejące zapalenie jelita grubego, jelito drażliwe
 • CHORÓB ZAKAŹNYCH - WZW
 • DERMATOLOGII - łuszczyca, atopowe zapalenie skóry, trądzik
 • POŁOŻNICTWA I GINEKOLOGII - kandydoza sromu i pochwy           
 • NEFROLOGII - niewydolność nerek, albuminuria, nefropatia cukrzycowa
 • ONKOLOGII - rak płuc, trzustki, żołądka, prostaty, pęcherza moczowego, narządów rodnych, nerki, wątroby, oskrzeli i płuc, szyjki macicy, gruczołu krokowego
 • HEMATOLOGII - białaczki, szpiczaki                                                                                                   

Zapewniamy, że odpowiemy na każdą propozycję badania a proces feasibility realizujemy z należyta starannością w możliwie najkrótszym czasie.

W tym zakresie oddajemy do Państwa dyspozycji Zespół START-UP, do którego kontakt podajemy poniżej. Po wstępnej akceptacji programu badawczego, kontraktowanie i negocjacje biznesowe finalizujemy (z naszej strony) najczęściej w terminie od 2 do 3 tygodni.


Zapraszamy do kontaktu z naszym Zespółem START-UP:

tel. 81 506 50 20
kom. 533 691 047
e-mail: feasibility@komed-ck.pl


 Projekt i wykonanie strony www: DUONET