Tegoroczna VI Konferencja z okazji Międzynarodowego Dnia Badań Klinicznych odbędzie się w Warszawie w auli WUM przy ul. Ks. Trojdena. Konferencja odbędzie się pod hasłem „Badania kliniczne – u progu zmian”. W programie konferencji znajdą m.in. przedstawienie działalności Agencji Badań Medycznych, prezentacja aktualnego stanu prawnego i harmonogramu prac legislacyjnych oczekiwanej ustawy o badaniach klinicznych, debata na temat rozwoju innowacyjnych terapii i możliwości udostępnienia ich pacjentom w różnych obszarach terapeutycznych i wiele innych ważnych i aktualnych tematów związanych z badaniami klinicznymi w Polsce. Liczymy na udział wszystkich zainteresowanych w obradach i aktywny udział debatach.

W związku z dynamicznym rozwojem sieci ośrodków badań klinicznych i licznymi zapytaniami osób pragnących pracować w obszarze badań klinicznych, przygotowaliśmy oferty współpracy  dla menedżerów, koordynatorów, kierowników i asystentów medycznych w ośrodku badań klinicznych KO-MED Centra Kliniczne.

KO-MED Centra Kliniczne zaprasza do współpracy zarówno doświadczonych członków zespołów badawczych, jak zdolnych i chętnych do poznania specyfiki pracy w branży badań klinicznych kandydatów, bez doświadczenia branżowego.

Zapraszamy także do współpracy z KO-MED Centra Kliniczne doświadczonych menedżerów wysokiego szczebla z branży badań klinicznych, którzy szukają nowych wyzwań i chcieliby się zaangażować w pracę w bardzo dynamicznie rosnącej organizacji.