Nasza infolinia
533 707 828
8.00-18.00
Aktualności:
DIAGNOSTYKA
I KONTROLA
Dostęp do nowego leku to tylko jedna z wielu korzyści, jakie daje pacjentom udział w badaniach klinicznych. Sprawdź, co możesz zyskać.
Co zyskujesz?
W trakcie badań klinicznych na pierwszym miejscu stawiane jest dobro pacjenta. Odnosi on szereg korzyści niedostępnych w podstawowej lub nawet specjalistycznej opiece medycznej.
Kontakt z najlepszymi lekarzami
Zwrot kosztów
np. za dojazdy
Szeroką diagnostykę
i bezpłatne badania
Dostęp do nowoczesnych terapii leczniczych
Korzyści dla pacjentów

Udział w badaniach klinicznych prowadzonych przez KO-MED Centra Kliniczne to unikatowa i zupełnie bezpłatna szansa na zażegnanie trudnych do wyleczenia i uciążliwych schorzeń. Niektóre z badanych produktów leczniczych mogą okazać się przełomowe dla rozwoju medycyny w wielu obszarach terapeutycznych. W innym przypadku również odnosisz liczne korzyści, które stanowią wsparcie dla obecnego stanu zdrowia. Przy tym możesz mieć pewność całkowitego bezpieczeństwa swojego organizmu i ścisłej kontroli nad zachodzącymi w nim zmianami. Zyskasz zatem:

  • Dostęp do innowacyjnych i perspektywicznych terapii leczniczych.
  • Szeroką diagnostykę i bezpłatne badania, często niedostępne w podstawowej lub nawet specjalistycznej opiece medycznej.
  • Kontakt z najlepszymi lekarzami, którzy służą codzienną pomocą w czasie badania.
  • Gwarancję leczenia zgodnie z międzynarodowymi standardami.
  • Dostęp do nowoczesnej aparatury medycznej i szpitalnictwa na najwyższym poziomie.
  • Satysfakcję z udziału w projekcie, który pozwala na rozwój medycyny dla przyszłych pokoleń.
  • Zwrot kosztów dojazdu na wizyty kontrolne w trakcie udziału pacjenta w badaniu.
  • Nierzadko zwrot innych uzasadnionych kosztów udziału pacjenta w badaniu, np. wyżywienia w trakcie dłuższych wizyt.
Umów się na bezpłatną wizytę!

Leczenie innowacyjnymi metodami przeznaczone jest przede wszystkim  dla pacjentów, u których w dotychczasowym procesie leczenia nie uzyskano poprawy, którzy poszukują nowych możliwości leczenia dla poprawy stanu zdrowia, komfortu i jakości życia. Pacjentom, którzy chcą wziąć udział w jednym z programów badawczych i uzyskać wszystkie niezbędne informację gwarantujemy bezpłatną konsultację w jednym z naszych ośrodków.