Lekarz – badanie szczepionki

KO-MED Centra Kliniczne zaprasza do współpracy wszystkich lekarzy, którzy chcą wziąć udział w wyjątkowym programie badań klinicznych szczepionki przeciw SARS-CoV-2.

Szukamy osób odpowiedzialnych, ambitnych, nastawionych na rozwój osobisty, ale również chcących się przyczynić do rozwoju medycyny.

Twoje zadania:

  • kwalifikacja pacjentów do szczepienia zgodnie z aktualna wiedzą
    i sztuką medyczną,
  • dbałość o wysokie standardy medyczne,
  • dobra organizacja pracy,
  • prowadzenie dokumentacji medycznej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe medyczne, aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • zaangażowanie,
  • punktualność

Oferujemy:

  • bardzo atrakcyjne warunki płacowe – warunki pracy i płacy będą ustalane indywidulanie,
  • umowa lub kontrakt,
  • możliwość rozwoju zawodowego w innowacyjnej branży medycznej

Dołącz do naszego zespołu i wspólnie włączmy się w walkę z pandemią!

Osoby chętne zapraszamy do składania CV na adres mailowy praca@komed-ck.pl lub do uzupełnienia poniższego formularza

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KO-MED Centra Kliniczne Sp. z.o.o. z siedzibą w Puławach 24-100, przy ul. Sieroszewskiego 34. Podanie danych osobowych w CV i formularzu zgłoszeniowym jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).