Aktualności:
Z troską o pacjenta
Naszą misją jest ułatwianie dostępu do nowoczesnych terapii leczniczych. Nowe leki to szansa na poprawę jakości życia dla pacjenta i przyszłych pokoleń.
O nas

KO-MED Centra Kliniczne to sieć nowoczesnych i prężnie działających ośrodków, które każdego dnia przyjmują dziesiątki pacjentów z całej Polski. Naszą misją jest realizacja projektów badawczych, które stanowią szansę na odzyskanie zdrowia i przyczyniają się do rozwoju medycyny. Działalność prowadzimy od 20 lat, mając na koncie setki przeprowadzonych badań klinicznych.

KO-MED Centra Kliniczne to gwarancja wysokiej jakości, efektywności i bezpieczeństwa prowadzonych badań. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy dobro pacjenta. Stosowane metody badawcze są zgodne ze standardami medycznymi, prawnymi, etycznymi i naukowymi, jakie panują na świecie.

W naszych badaniach uczestniczyło do tej pory ponad 9000 pacjentów w jedenastu ośrodkach medycznych na terenie całej Polski. Każdy z projektów odbywa się przy udziale wysoce wykwalifikowanej kadry medycznej i zaawansowanej aparatury. W oparciu o dotychczasowe doświadczenia planujemy dalszy rozwój swojej działalności, osiągając pozycję lidera na rynku badań klinicznych.

Za obszar zarządzania, administracji oraz wsparcia medycznego odpowiada wyspecjalizowana struktura organizacyjna, w skład której wchodzą doświadczeni koordynatorzy, asystenci medyczni, administratorzy danych oraz pielęgniarki i laborantki. Centra Kliniczne KO-MED Sp. z o.o. wielokrotnie otrzymywały status „high recruiter”, a prowadzone monitoringi oraz audyty wykazują najwyższą jakość w realizowanych projektach badawczych.